BEZMAKSAS PIEGĀDE  Latvijā pasūtījumiem virs 30€

Garantijas, kopšanas un lietošanas noteikumi

Noformējot juvelierizstrādājuma pirkumu, Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies un piekrītat šiem noteikumiem. Pirms preces lietošanas, Jums rūpīgi jāiepazīstas ar preces lietošanas instrukciju.
Visiem juvelierizstrādājumiem ir veikta Latvijas proves biroja uzraudzība, apzīmogoti dārgmetālu izstrādājumi ar Latvijas Republikas noteiktajiem proves zīmogiem un garantijas zīmēm. Izsniegtas kvalitātes apliecības dārgakmeņiem.
Mums ir svarīgi, lai katrs pircējs būtu apmierināts ar savu pirkumu, un, lai iegādātie juvelierizstrādājumi sagādātu tikai prieku, iespējami ilgāk kalpotu un saglabātu savu pirmreizējo izskatu. Tāpēc, lai varētu pēc iespējas ilgāk saglabāt juvelierizstrādājumu sākotnējo izskatu, lai tos aizsargātu no mehāniskiem un ķīmiskiem bojājumiem, ir stingri jāievēro šajos noteikumos minētas, kā arī vispārzināmie juvelierizstrādājumu lietošanas prasības.
Ja Jūs ievērojat zemāk norādītos noteikumus, un Jums tomēr radušās pretenzijas par preces kvalitāti, aicinām Jūs doties kopā ar preci, garantijas talonu un preces apmaksu apliecinošu dokumentu uz mūsu veikalu „Vitāli Kristāli” Aspazijas bulvārī 24, Rīgā.

PAMATNOTEIKUMI
1. Juvelierizstrādājumiem ir noteikts 2 (divu) gadu garantijas termiņš, un tas stājas spēkā no pirkuma veikšanas brīža.
2. Ja tiek konstatēts ražošanas brāķis, garantijas remonts ir bezmaksas.
3. Garantijas remonts tiek veikts viena mēneša laikā (tas ir atkarīgs no remonta sarežģītības pakāpes). Ja nepieciešams nomainīt dārgakmeni (piemēram, ja tas ir nozaudēts nepietiekami cieša stiprinājuma dēļ), remonta veikšanas termiņš tiek pagarināts (atkarīgs no laika, kas nepieciešams, lai saņemtu dārgakmeni no ražotāja).
4. Ja izstrādājumu nav iespējams salabot, to apmainam pret līdzvērtīgu, vai arī atmaksājam Jums naudu. SIA „Vitāli Kristāli” patur tiesības patstāvīgi izvērtēt remonta veikšanas, izstrādājuma maiņas vai naudas atmaksas iespējamību.
5. Lūdzam ņemt vērā, ka garantija ir spēkā tikai tad, ja ir ievēroti juvelierizstrādājumu lietošanas un kopšanas noteikumi, un ja pircējs uzrāda preces iegādi apliecinošu dokumentu (kases čeku, internetbankas izdruku vai pavadzīmi).
6. Ikviena pieteikuma gadījumā tiek veikta ekspertīze, lai noteiktu atbilstību garantijas remonta nosacījumiem – ražošanas brāķis vai nepareizas lietošanas rezultāts.
7. Lūdzam ievērot, ka garantija nav spēkā un bezmaksas garantijas remonts nav iespējams ja:
defekti radušies nevērīgas izturēšanās vai nepareizas lietošanas rezultātā;
defekti radušies nepareizas tīrīšanas un/vai uzglabāšanas rezultātā;
konstatēts, ka remontu šiem izstrādājumiem esat mēģinājuši veikt patstāvīgi;
izstrādājuma svars, izmērs vai sastāvs tika mainīts.

LIETOŠANAS UN KOPŠANAS NOTEIKUMI
1. Juvelierizstrādājumi ir jānoņem pirms:
jebkuru mazgāšanas līdzekļu izmantošanas, īpaši to, kuri satur sārmus, skābes, hloru, jodu;
mājsaimniecības darbu veikšanas;
mazgāšanās;
jebkurām medicīniskām procedūrām, t.sk. fizioterapeitiskām procedūrām un masāžām;
solārija, saunas, pirts, peldbaseina un pludmales apmeklēšanas;
iet gulēt, sporta nodarbībām vai aktīvas atpūtas;
lietot kosmētiku;
visu veidu krēmu, smēru, losjonu, smaržu, aromātisko eļļu un citu ādas kopšanas līdzekļu uzklāšanas, īpaši to, kuri satur sārmus, skābes, hloru, jodu, dzīvsudrabu u.c. savienojumus.
2. Nēsājot juvelierizstrādājumus aizliegts:
izmantot juvelierizstrādājumus citiem mērķiem (pudeļu korķa atvēršana ar gredzenu, atslēgu iekāršana ķēdītē utt.);
tīrīt juvelierizstrādājumus ar abrazīviem tīrāmajiem līdzekļiem (pasta, dzeramā soda, krīts, zobu pasta u.c.) un ar agresīviem sārmus un skābes saturošiem līdzekļiem;
nēsāt juvelierizstrādājumus cieši vienu pie otra;
uzkārt kulonu ķēdītē vai rokassprādzē, pirms neesat konsultējies ar pārdevēju (kulonam jābūt ievērojami vieglākam par ķēdīti vai rokassprādzi)
pieļaut juvelierizstrādājumu saskari ar apģērba cietajiem priekšmetiem (pogas, āķīši, aproču pogas), aksesuāriem (rokas pulksteņi, somas);
pieļaut juvelierizstrādājumu saskari ar asiem, rupjiem, cietiem priekšmetiem (galds, durvis, sienas, rokturis utt.);
pieļaut krasi mainīgas temperatūras iedarbību uz juvelierizstrādājumiem (īpaši izstrādājumiem ar dārgakmeņiem);
pieļaut rakstainiem (mežģīnes veida) juvelierizstrādājumiem pieskarties adītam apģērbam;
glabāt juvelierizstrādājumus makā vai kabatā.
3. Citi noteikumi, kas jāievēro:
Juvelierizstrādājumi jāizmanto pēc to tieša mērķa;
Dažāda veida izstrādājumiem, tajā skaitā akmeņiem, atšķirtas kopšanas noteikumi;
Izstrādājumiem ar rodija pārklājumu un apzeltītām rotaslietām ir iespējams dabisks nodilums, kas nav uzskatāms par defektu;
Sudrabs oksidējas vienmēr un ar laiku uz tā parādās melnas nogulsnes, kas nav uzskatāmas par defektu, šis process novērojams visiem cilvēkiem, atšķiras tikai oksidācijas ātrums, kas saistāms ar katra cilvēku īpatnībām;
Daudzi dabiskie akmeņi (rubīns, topāzs, granāts, tirkīzs un citi) gaismas ietekmē maina savu nokrāsu, tāpēc juvelierizstrādājumi jāglabā īpašās, šim nolūkam paredzētās kastītēs ar vairākiem nodalījumiem.
Katrs juvelierizstrādājums jāglabā atsevišķā kastītes nodalījumā vai maisiņā, lai izvairītos no skrāpējumiem;
Pēc juvelierizstrādājumu noņemšanas noslaukiet tos ar mīkstu zamšādas vai flaneļa salveti;
Tīrīt un mazgāt juvelierizstrādājumus nepieciešams ar speciālajiem līdzekļiem vai īpašām salvetēm tīrīšanai (pēc pievienotās instrukcijas), obligāti nožāvēt un noslaucīt ar mīkstu, sausu drāniņu;
Tīrīt zelta un sudraba juvelierizstrādājumus ar dabīgiem akmeņiem, īpaši ar pērlēm, koraļļiem, perlamutru var tikai pie juveliera, tīrīšana mājas apstākļos var izraisīt neatgriezeniskus izstrādājuma bojājumus. Izstrādājumi ar pērlēm jāsargā no matu lakas un smaržu iedarbības;
Izvairieties no mehāniskajiem akmens bojājumiem ar grozveida iestiprinājumu (ķepiņ-veida) - aizķerot vai atlokot krampi kā rezultātā akmens var izkrist.
Ieiet
Pirms produktu pievienošanas izlasei, jums ir jāpiesakās savā profilā