BEZMAKSAS PIEGĀDE  Latvijā pasūtījumiem virs 30€

Atteikuma tiesības

1. Patērētājs (fiziska persona) var izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāra dienu laikā no brīža, kad ir ieguvis preces valdījumā, neminot atgriešanas iemeslu.

2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums ar nepārprotamu paziņojumu, izmantojot www.vitalikristali.lv ievietotās veidlapas par atteikuma tiesību izmantošanu paraugu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) ir jāinformē SIA „Vitāli Kristāli” (reģistrācijas Nr. 40203132637, juridiskā adrese: Duntes iela 28-214, Rīga, LV-1005, Latvija, e-pasts: info@vitalikristali.lv) par lēmumu atteikties no pirkuma. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

3. Atteikuma tiesību iespējas izmantošana beigsies pēc 14 kalendārajām dienām no brīža, kad patērētājs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru norādījis patērētājs, ir ieguvusi preci valdījumā. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinieties, vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri.

4. Ja Jūs atteiksieties no līguma, mūsu interneta veikals atmaksās visus no Jums konkrētā distances līguma ietvaros saņemtos maksājumus, tajā skaitā Jūsu samaksātos piegādes izdevumus, ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad SIA „Vitāli Kristāli” tika informēts par lēmumu atteikties no līguma. SIA „Vitāli Kristāli” var aizturēt naudas atmaksu līdz brīdim, kad būs saņēmis patērētāja nosūtītās/atgrieztās preces.

5. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jūs variet atgriezt preci kopā ar aizpildītu atteikuma veidlapu un pirkumu apliecinošu dokumentu sekojošos veidos: 1) nosūtot to ar pasta vai kurjera starpniecību pēc adreses: SIA "Vitāli Kristāli", reģistrācijas Nr. 40203132637, juridiskā adrese: Duntes iela 28-214, Rīga, LV-1005, Latvija; 2) personīgi nogādājot to mūsu veikalā „Vitāli Kristāli” Vaļņu iela 3, Rīgā. Patērētājs sedz preces atpakaļatdošanas tiešās izmaksas.

6. Atgriežot preci, Jums ir jānodrošina atbilstošs transportēšanas iepakojums, proti, oriģinālajam preces iepakojumam ir obligāti jābūt iepakotam citā, transportēšanai piemērotā iepakojumā. Lai izvairītos no pārpratumiem, iesakām atgriešanai paredzēto preci apdrošināt, pretējā gadījumā par preces bojājumiem atbildību uzņematies Jūs.

7. Ja vēlaties izmantot atteikuma tiesības, atcerieties, ka esiet atbildīgs par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Tāpēc ņemiet vērā, ka atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

8. Vēršam uzmanību uz to, ka konstatējot atpakaļ atdotās preces vērtības zudumu, SIA „Vitāli Kristāli” var vērsties tiesā ar prasības pieteikumu pret patērētāju par radīto zaudējumu segšanu, kas radušies patērētāja rīcības rezultātā.

Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.
Neaizmirstiet pievienot pirkumu apliecinošu dokumentu un atteikuma veidlapu.
Ieiet
Pirms produktu pievienošanas izlasei, jums ir jāpiesakās savā profilā