26828250
Katalogs

Vara bumbiņa

Preces kods:
Svars:
122gr
Izmēri:
30mm
Apraksts
15.00 €
 Vara bumbiņas izmanto relaksācijai un meditācijai. Piemīt nomierinošs efekts. Labvēlīgi iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu: novērš pāruzbudinājumu, stresu, bezmiegu, samazina galvassāpes.

Ar vara bumbiņām masē kāju pēdas.

Sengrieķu filozofs un zinātnieks Aristotelis, pēc nonākušām līdz mums ziņām, vienmēr aizmiga ar vara bumbiņu rokās. Par to rakstīja Hipokrāts, Galēns un Avicenna. Kā šobrīd noteikts, uz roku delnām, tāpat kā uz pēdām, ir organisma visu orgānu un sistēmu pārstāvniecība. Uz pirkstiem, nagiem un plaukstām izvietoti dažādi bioloģiski aktīvie punkti un zonas, kuru masāža izsauc nomierinošu darbību, bet roku motorikas attīstība labvēlīgi iedarbojas uz galvas smadzeņu darbību.

Līdz ar adatu terapiju un punktveida masāžu sudžok, vara kalto bumbiņu izmantošanu var piedēvēt refleksoterapijas metodēm.

Šodienas refleksoterapijas speciālisti nozīmē masāžu ar vara bumbiņām saviem pacientiem, ārstējot roku plaukstu iekaisumus (artrītus, artrozes), kā arī roku vingrošanai. Masāžas labvēlīgā iedarbība notiek uz vara un bumbiņu smaguma rēķina. Šis masāžas veids noderīgs cilvēkiem, kas pakļauj lielai slodzei roku delnas: audējām, muzikantiem, masieriem, māksliniekiem, mašīnrakstītājām, slaucējām.

Atveseļošanās mērķiem – noguruma un stresu noņemšanai, kustību koordināciju, roku veiklības un spēka attīstībai, atmiņas, uzmanības stimulēšanai, asinsspiediena normalizēšanai, dzīves tonusa uzturēšanai augstā līmenī. Īpaši ieteicams personām, kuru profesionālā darbība saistīta ar biežām stresa situācijām (bizness, vadoši amati, darbs ar iedzīvotājiem) un ar uzmanības un atmiņas pārslogojumu (programmēšana, darbs uz datora, dispečeri, visu veida transporta vadītāji, studenti un skolēni utt.).

Ļoti svarīgs vara kalto bumbiņu iedarbības faktors ir roku dezinficēšanas efekts. Ne vienmēr ir iespēja nomazgāt rokas, daudzi nēsā līdzi dezinficējošos šķidrumus un salvetes. Regulāra tamlīdzīgas ķīmijas izmantošana ne tikai nodara nopietnu kaitējumu jūsu ādai, bet arī iznīcina dabīgo aizsargslāni uz rokām. ʺMedizators Hipokrātaʺ veic DABĪGO roku dezinfekciju, iznīcinot visu slimīgi floru (pat bēdīgi zināmo, grūti iznīcināmais zelta stafilokoku).

Noformēt pasūtījumu