26828250

Salons - Studija

Vitāli Kristāli
Ja Jūs piesaista neizmērojamā un mistiskā dārgakmeņu un minerālu pasaule, esat trāpījis īstajā vietā!

Mūsu mājīgajā salonā plašā klāstā ir atrodamas rotaslietas, kas izveidotas no visdažādākajiem minerāliem un kristāliem, tajā skaitā visaugstākās kvalitātes juvelierizstrādājumi no Berlīnes fabrikas “Pink City”, neatkārtojamas rotas no minerāliem, kas atvesti no Vācijas juvelierizstrādājumu industrijas sirds - pilsētas Idar-Oberstein, mūsu pieredzējušo rotkaļu darinātas rotas un aksesuāri no dabīgajiem akmeņiem.
Jūs varat atnākt pie mums ar savu ideju un pasūtīt jebkādas rotas izgatavošanu pēc savas skices. Varēsiet arī izvēlēties rotas dizainu no mūsu piedāvātā kataloga. Mūsu meistari Jums sniegs konsultācijas un atbalstu rotas dizaina izvēlē, lai Jūs būtu apmierināts ar savu izvēli un patīkami pārsteigti ar iegūto rezultātu. Mūsu salonā ir pieejama plaša dabīgo materiālu izvēle, lai spētu realizēt Jūsu idejas.
Mēs palīdzēsim atgriezt zudušo burvību Jūsu iemīļotajai rotaslietai, kas Jums ir kalpojusi jau daudzus gadus – veiksim nepieciešamo remontu, atjaunosim, nopulēsim vai arī piešķirsim tai jaunu dizainu, papildinot to ar kādu modernu elementu!
Jūsu atjaunotās rotas no dabīgajiem akmeņiem būs Jūsu uzticami draugi  vēl daudzus gadus un sniegs savas enerģijas lādiņu Jums ik dienas.